Představování nemá konce

Karolína

Mě už docela dobře znáte. Nebo si to myslíte. Jasně, jsem Frenky, ještěrka Frenky. Víte taky, jak jsem přišla na svět a kdo mě stvořil. Mě jako myšlenku, jako slova složená do vět. Zatím ale nemáte zdání, kdo mi dal podobu, jakou vidíte tady všude. No takže je nejvyšší čas na další představování. Ilustrace v knížce si vzala na starost Karolína (a povedly se jí náramně, viďte!). A kdy by vám ji lépe představil než ona sama. Pozorně čtěte:

Jmenuji se Karolína Shipstead a jsem spolumajitelka jazykovky pro děti a ilustrátorka na volné noze. Maluju všude a po všem a všude s sebou nosím minimálně dva skicáky, plnící pero, tužky, štětec a akvarely, prostě kdyby náhodou.
Maluju s dětmi a dospělými na svých kurzech bilingvní výtvarky, maluju v každý pauze, občas místo oběda, když mám dobrej den a slinu, tak si to i nahraju a posílám nápady dál. Pomalovala jsem už nemocniční postele, webovky jazykovce onlinejazyky, knížku o józe, pohádky pro děti, navrhuju loga, potisky na triko, na látku, na papír, na pohledy, reklamní letáčky, já prostě maluju furt. Tužkou, perem, na ipadu, po stole, pastelkama a nejradši štětcem. Tam se cítím tak, že už nic jinýho nepotřebuju.
Kromě malování si ještě čtvrt století hraju s dětma od dvou a půlletých prďolů po patnáctilelý skoro dospělý. A mluvím na ně anglicky a …jo, taky si s nima maluju.

Přejít nahoru